oprogramowanie crm

crm online crm API

Oprogramowanie dla Twojej firmy:
CRM, zarządzanie procesami, workflow, obieg dokumentów oraz wsparcie dla działu sprzedaży.

Dostęp online z dowolnej lokalizacji - logowanie przez przeglądarkę www. Również z urządzeń mobilnych.

 Synchronizacje i API - wymiana danych z dowolnym oprogramowaniem m.in. ERP, technicznym, platformą ekstranet i e-commerce. 

crm w chmurze

system crm

crm dla firm

System dostępny w chmurze lub do instalacji na firmowym serwerze.

Od ponad 13 lat tysiące zadowolonych Użytkowników w kilkuset firmach.

Dla firm do 10 użytkowników - bs4 smart, powyzej 10 użytkowników - bs4 ultra.

 


Poznaj historie sukcesu firm korzystających z programu

 

 

CRM online

 

firmowy CRM

 

CRM dla motoryzacji

 

Więcej Success story


CRM, workflow, system obiegu dokumentów i wiele więcej...

Obejrzyj pozostałe filmy


Poznaj możliwości oprogramowania bs4
Smartphone / Kalendarz Baza wiedzy Pracownicy i zadania Synchronizacja ERP Sprzedaż DMS / Workflow Marketing Zlecenia Obsługa e-maili Zarządzanie zakupami Extranet / B2B Allegro Skype
Autorskie oprogramowanie bs4 to więcej niż CRM. Oprócz jego głównej funkcji, jaką jest zbieranie informacji na temat kontrahentów, oferuje ono szereg innych funkcjonalności usprawniających pracę firmy. Program jest wyjątkowo elastyczny, dlatego nasi klienci mają pełną dowolność w wyborze opcji swojego systemu.

bs4 smart – gotowe rozwiązanie CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw (do 10 użytkowników). Przetestuj za darmo 30-dniową wersję próbną! Wypełnij poniższy formularz aby uzyskać natychmiastowy dostęp w chmurze:
Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bs4 business solutions sp. z o.o. w celach marketingowych i na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych związanych z ofertą bs4. Informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Przysługuje Państwu prawo rezygnacji z otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub prawo zażądania usunięcia swoich danych osobowych.
bs4 ultra – wielomodułowy, dopasowany do specyficznych potrzeb system dla 5-200 użytkowników. W chmurze lub na serwerze Klienta. Uzyskaj dostęp do bezpłatnej wersji demo.
Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bs4 business solutions sp. z o.o. w celach marketingowych i na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych związanych z ofertą bs4. Informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Przysługuje Państwu prawo rezygnacji z otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub prawo zażądania usunięcia swoich danych osobowych.

Szablony korespondencji
2016-03-18

 

Szablony korespondencji

w bs4 ultra

Konferencja Sprzedaż by Poznań
2016-02-22

Zapraszamy na konferencję

 

Sprzedaż by Poznań

 

TERMIN: 31 marca   MIEJSCE: Nobel Tower - Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o. o., Poznań
Jak wybrać odpowiedni system CRM dla swojej firmy?
2015-10-12

Sprawdź, co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o wyborze systemu CRM...
Ceneo.pl
Ceneo.pl to jedna z największych polskich porównywarek cen produktów w sklepach internetowych. Właścicielem serwisu jest Grupa Allegro.
Politechnika Poznańska
Państwowa szkoła wyższa o profilu technicznym w Poznaniu. Według ogólnoświatowego rankingu uczelnia zajmuje 8. miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych, a na świecie 865. pośród wszystkich typów uczelni.
Auto Partner S.A.
Importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Firma posiada 50 oddziałów, obejmuje swoim zasięgiem obszar całego kraju jak również państw sąsiadujących.
Conrad Electronic Sp. z o.o.
Największy w Europie sprzedawca wysyłkowy techniki i elektroniki. Misją firmy jest dostarczanie szerokiego wachlarza produktów technicznych, wraz z szybką dostawą oraz zapewnieniem jakości i bezpieczeństwa.
Starter Sp. z o.o.
Starter Sp. z o.o. świadczy usługi w pomocy na drodze oraz z zakresu assistance i jest wyłącznym partnerem ADAC w Polsce. Niemiecki ADAC to największa organizacja motoryzacyjna w Europie i główny udziałowiec Startera.
TUV Nord Polska Sp. z o.o.
TUV NORD to znana grupa zatrudniająca ponad 10.000 pracowników w ponad 70 krajach Europy, Azji, Ameryki i Afryki. W Polsce istnieje od 1994 roku. Przedmiotem działań jest certyfikacja ISO, analiz ryzyka, bezpieczeństwo i higiena pracy.
Kalter Sp. z o.o.
Kalter Sp. z o. o. jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm budowlanych w Polsce. Posiada bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.
ARCHON+
Jedna z przodujących w Polsce pracowni architektonicznych oferujących projekty domów gotowych.
TV Silesia Sp. z o.o.
TV Silesia jest prywatną stacją telewizyjną z siedzibą w Katowicach. W swoich codziennych programach zajmuje się głównie sprawami Śląska i Zagłębia choć w jej serwisach informacyjnych przedstawiane są również informacje z kraju i ze świata.
Press service monitoring mediów
Kompleksowy monitoring prasy, radia, telewizji i Internetu oraz przygotowuje analizy i raporty podsumowujące zebrane materiały.
Arad
Firma ARAD rozpoczęła działalność w 1996 roku zaopatrując kompleksowo inwestorów krajowych i zagranicznych w nowoczesne systemy rusztowań, ogrodzeń, drabin, pomostów i innego rodzaju sprzętu budowlanego.
Eurocolor
Producent produktów z PCV i ALU, do których należą m.in.: okna, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne, parapety i inne.