Importy danych
17 maja, 2017
Replikator danych
17 maja, 2017

bs4 API

Czym jest API?

API (ang. Application Programming Interface, API) – Interfejs programistyczny aplikacji umożliwiający komunikację i wymianę informacji pomiędzy dwoma niezwiązanymi programami/aplikacjami. API to gotowa funkcja, zbiór poleceń, które pozwalają w prosty i uniwersalny sposób pobrać lub dodać określone dane z bazy jednego programu i przekazać do drugiego. bs4 API oferuje gotowe mechanizmy do wymiany danych, ułatwiające synchronizację z programem bs4 ultra. Dzięki modułowi nie trzeba znać struktury bazy programu i odwoływać się do niej za pomocą skomplikowanych zapytań SQL.

 

Stany magazynowe

Jednym z głównych zastosowań bs4 API jest umożliwienie łatwej integracji z mniej popularnymi systemami ERP. System bs4 może w ten sposób importować informację o stanach magazynowych oraz przekazywać szczegółowe informacje dotyczące kontrahentów do programu ERP.

Operacje dostępne przez bs4 API

Możliwe są 3 standardowe metody Find, Add, Update. Służą one do wyszukiwania danych w bazie programu bs4 lub aplikacji zewnętrznej, dodawania nowych rekordów lub aktualizacji danych istniejących.

Jeżeli chciałbyś uzyskać dostęp do szczegółowej dokumentacji bs4 API – napisz do nas!

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.