Komunikator wewnątrzfirmowy

Rezerwacja zasobów firmowych
17 maja, 2017
Repozytorium plików
17 maja, 2017

Funkcje komunikatora

Komunikator wewnątrzfirmowy

  • Umożliwia powiązywanie wiadomości z różnymi elementami systemu jak np. otrzymanym e-mailem lub zleceniem. W ten sposób usprawnia pracę eliminując konieczność tłumaczenia, z czym jest związany.
Przykład: Zamiast rozpisywać się „Czy mogę udzielić 10% rabatu klientowi XYZ sp. z o.o. z Wrocławia, który kupuje u nas od 2 lat i teraz chce kupić 100 par drzwi wejściowych AC+, z terminem dostawy na przyszły tydzień?”, wystarczy: „Mogę dać im 10% rabatu?”.
  • Korzystanie z komunikatora gwarantuje, że wiadomość trafi do adresata, jak tylko zaloguje się on do systemu.
  • Wysyłając wiadomość można zażądać od danego użytkownika odpowiedź co spowoduje, że adresat nie będzie mógł odłożyć go na później lecz będzie nieustannie monitowany o odpowiedź. Nadawca może wybrać też opcję potwierdzenia przeczytania przez adresata.
  • Komunikaty mogą być wysyłane automatycznie przez system np. jako przypomnienia zadań czy alarmy o niepokojących wynikach z zestawień.
  • Do komunikatów można załączać pliki.
  • Odpowiadając lub przekazując dalej komunikat program cytuje treść poprzedniej wiadomości.
  • Wszystkie komunikaty są archiwizowane, dzięki czemu można łatwo powrócić do ich zawartości.

Powiązane filmy

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

* - zgody wymagane

Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.