Terminarz zadań dla wielu osób

Pulpit managera
17 maja, 2017
Znajdź Nas na IT FUTURE EXPO!
14 czerwca, 2017

Terminarz zadań dla wielu osób

Terminarz zadań w systemie bs4 pozwala Użytkownikowi na sprawdzanie zadań wielu osób, należących do wybranej grupy pracowniczej. To świetne narzędzie nie tylko do pracy w biurze, ale także home office.

Terminarz zadań pozwala na wyświetlanie różnych obiektów, z którymi powiązany jest dany pracownik (jest np. opiekunem transakcji):

 

 • zadań,

 • zleceń osób kontrahenta,

 • zleceń,

 • transakcji,

 • zestawień własnych 5,

 • rezerwacji zasobów.

Elementy wymienione powyżej są tylko przykładami. Z uwagi na szeroki zakres konfiguracji, możliwe jest wyświetlanie wielu obiektów w kalendarzu i terminarzu, uwzględniających różne kryteria i zakresy wyświetlania.

Podobnie jak w kalendarzu zadań, w terminarzu można zlecać zadania wybranym osobom, a także dokonywać ich edycji oraz zmiany czasu trwania.

 • Jeżeli Użytkownik wybierze widok terminarza (klikając na przycisk Terminarza w górnej części kalendarza zadań), pod pomocniczym kalendarzem zostanie wyświetlona tylko lista grup pracowniczych w systemie.
Kalendarz zadań

Widok terminarza zawiera spis wszystkich osób w grupie, co umożliwia porównywanie zadań różnych pracowników i przenoszenie ich pomiędzy nimi.

Terminarz graficzny

 

Tylko osoby posiadające odpowiednie uprawnienia mogą widzieć treść zadań innych pracowników.

 

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

  * - zgody wymagane

  Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.