Kariera w bs4

Kariera w bs4


30 listopada, 2017

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń oprogramowania

Zajmujemy się szeroko rozumianymi wdrożeniami systemu CRM. Dla każdego Klienta system budowany jest od podstaw, co daje duże możliwości rozwoju, jak również pokazania swojej kreatywności. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna właśnie za wdrażanie, opiekę oraz modernizacje systemów naszych Klientów.Zdajemy sobie sprawę, że stanowisko wymaga odpowiedniego wdrożenia i poznania systemu, dlatego też w pierwszym okresie pracy u nas będziesz poznawał nasz system oraz możliwości, jakie w nim drzemią. Z początku możesz liczyć na ogrom wiedzy i doświadczenia, które będziemy chcieli Ci przekazać.
24 października, 2017

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Rolą sprzedawcy w firmie bs4 jest stała komunikacja z potencjalnym klientem i prezentacja korzyści z wdrożenia systemu bs4 ultra. Umiejętność szybkiej i wnikliwej analizy potencjalnych leadów pozwala na konfigurowanie systemu pod jego potrzeby. To właśnie z tego powodu niezbędna staje się wiedza na temat całego rynku i różnorodnych branż, dzięki czemu praca jest niezwykle ciekawa.
15 maja, 2017

Zostaw swoje CV

Zostaw swoje CV! Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać członkiem naszego zespołu, jednak obecnie nie widzisz odpowiedniej dla siebie oferty pracy  – prześlij nam swoje CV wraz z informacją, czym chciałbyś/chciałabyś […]
Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.