Stanowisko: Administrator systemów IT

Stanowisko: UX/UI Designer
10 listopada, 2020
Digitalizacja firm w czasach pandemii
17 listopada, 2020

Nasze oprogramowanie działa na serwerach Linux i Windows w środowisku Apache, PHP, MySQL/MariaDB. Jest instalowane zarówno u klientów (on-premises), jak i na serwerach wynajmowanych przez bs4 w centrum danych. Za serwery klientów odpowiadają informatycy klientów, jednakże w sytuacjach awaryjnych lub przy modernizacjach będziesz im pomagać zdalnie. Za serwery Linux wynajmowane przez bs4 u providera będziesz odpowiadać Ty.Jesteśmy niedużą firmą. Będziesz mieć duży wpływ na funkcjonowanie firmy i naszych klientów. Twoja innowacyjność i solidność z pewnością zostaną zauważone i docenione. Jesteśmy firmą 70% Linux, 30% Microsoft.

Administrator systemów IT

Firma bs4 business solutions sp. z o.o. to jeden z wiodących polskich producentów oprogramowania klasy CRM. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przez ponad 17 lat wdrożyliśmy nasz wielomodułowy system bs4 ultra w kilkuset przedsiębiorstwach. Oprogramowanie jest konfigurowalne i elastyczne, wykorzystuje nowe technologie i trendy w biznesie. System bs4 ultra to więcej niż powszechnie rozumiany CRM, to całościowa platforma wspomagająca zarządzanie firmą.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Administrator systemów IT.

Nasze oprogramowanie działa na serwerach Linux i Windows w środowisku Apache, PHP, MySQL/MariaDB. Jest instalowane zarówno u klientów (on-premises), jak i na serwerach wynajmowanych przez bs4 w centrum danych. Za serwery klientów odpowiadają ich informatycy, jednakże w sytuacjach awaryjnych lub przy modernizacjach będziesz im pomagać zdalnie. Za serwery Linux wynajmowane przez bs4 u providera będziesz odpowiadać Ty.
Jesteśmy niedużą firmą. Będziesz mieć znaczący wpływ na funkcjonowanie firmy i naszych klientów. Twoja innowacyjność i solidność z pewnością zostaną zauważone i docenione. Jesteśmy firmą 70% Linux, 30% Microsoft.

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie kluczowych klientów związane z serwerami i naszym oprogramowaniem. Będą do Ciebie trafiać zlecenia klientów dotyczące serwera, środowiska na serwerze, wydajności bazy danych, backupów, SSL, VPN itp.
  • Instalacje i aktualizacje naszego oprogramowania oraz środowiska na serwerze.
  • Kontrola zabezpieczeń, backupów, obciążenia serwerów.
  • Ewidencja działań, aktualizowanie procedur i dokumentacji.

Poza bieżącymi zleceniami będziesz realizować projekty długoterminowe związane z wdrożeniem DevOps, opracowywaniem i wdrażaniem procedur usług, RODO, testami bezpieczeństwa.

Praca jest stacjonarna w biurze w Poznaniu, do końca COVID-19 zdalna.

Co możemy dać w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w firmie zlokalizowanej w centrum Poznania,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pakiet wewnętrznych szkoleń wprowadzających i cyklicznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia i nabywania nowych kompetencji – każde wdrożenie jest inne, dzięki temu za każdym razem uczymy się czegoś nowego,
  • pracę wśród osób, które cenią asertywność, poczucie humoru i dobrą atmosferę w pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wymagane:

  • dobra znajomość systemu Linux (preferowany Debian/Ubuntu),
  • podstawowa znajomość SQL (preferowany MySQL) i administrowania Windows,
  • mile widziana znajomość technologii: Bash, Python, PHP 7, Apache, HTML/JavaScript, Git, Docker, Kubernetes,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie minimum średnie, kierunkowe, doświadczenie minimum 2 lata w IT,
  • umiejętność pisania poprawnych tekstów, dokładność, przywiązywanie dużej uwagi do działania wg procedur i bezpieczeństwa,
  • następującej dyspozycyjności - raz w tygodniu praca na drugą zmianę, w pozostałe dni standardowe godziny. W przypadku awarii na naszych serwerach – w miarę dostępności – interwencja poza godzinami pracy.

Tworzymy zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą. Wśród nas są osoby z wykształceniem IT, jak również osoby, które nauczyliśmy wszystkiego od podstaw. Jeżeli uważasz, że szukanie rozwiązań, budowanie czegoś od podstaw i doradzanie Klientowi jest dla Ciebie – aplikuj.

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.