Jak wykorzystać Ekstranet w swojej firmie?

Komunikacja przez SMS
15 maja, 2017
Promocja dla uczestników webinariów!
15 maja, 2017

E-CRM. Information Technology Concept. Blue Arrow with "E-CRM" slogan on a grey background. 3D Render.

Dlaczego firmy potrzebują platform Ekstranet, a jednocześnie tak niewiele o nich wiedzą?

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem przygotowanym dla portalu erp-view. Poruszyliśmy w nim temat internetowych platform Ekstranet oraz omawiamy, w jaki sposób różne firmy mogą skorzystać na ich uruchomieniu. Wśród głównych zalet Ekstranetów, są przede wszystkim: poprawa odczuwanego poziomu, jakości obsługi przez klienta, oszczędność czasu pracowników oraz fakt, że firma udostępnia tylko wybrany przez siebie zakres informacji.

 

„Wraz ze stopniowym rozpowszechnieniem się wiedzy na temat platform ekstranet, na ich zastosowanie decyduje się coraz więcej firm. W branży szkoleniowej oraz e-commerce synchronizacja CRM z ekstranetem staje się powoli standardem. Takie połączenie umożliwia uzyskanie efektu synergii, a wśród jego głównych zalet znajdują się przede wszystkim: poprawa odczuwanego poziomu, jakości obsługi przez klienta, oszczędność czasu pracowników oraz fakt, że firma udostępnia tylko wybrany przez siebie zakres informacji. Co więcej może stać się ważnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej…”

 

Pełen artykuł:

Ekstranet – Dlaczego firmy go potrzebują, a jednocześnie tak niewiele o nim wiedzą?

 

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.