Szablony korespondencji

Konferencja Sprzedaż by Poznań
Maj 15, 2017
Zostaw swoje CV
Maj 15, 2017

 

Kliknij i zobacz jakie to proste: 

Szablony korespondencji to nie tylko przesłanie pełnej oferty dla kluczowego Klienta oraz wygenerowanie umów dla uczestników szkolenia w jedną minutę.
Mogą stanowić także narzędzie do generowania dokumentów będących integralną częścią procesów w Twojej firmie. Zapoznaj się z poniższymi propozycjami.

 KARTA GWARANCYJNA
Dzięki znacznikom system automatycznie podstawi dane produktu: numer seryjny, datę obowiązywania gwarancji czy też nada numer. Dodatkowo w karcie Klienta oraz w karcie produktu zapisany zostanie dokument oraz wszelkie niezbędne informacje istotne w przyszłości. Nie musisz już zamawiać dedykowanych aplikacji, które będą częścią procesu sprzedażowego!

 NAKLEJKI
Czy wiedziałeś, że system bs4 ultra pozwala na drukowanie adresów Klientów na etykietach naklejek? Koniec z ręcznym adresowaniem korespondencji i paczek!

  FORMULARZE
Prowadzenie zleceń serwisowych nie wymaga już wpisywania tych samych danych w kilku miejscach: w systemie, w mailu czy karcie dla terenowca. Zobacz, jak wygląda zaproponowany przez nas formularz protokołu serwisowego!

Oszczędzaj czas i pieniądze!
Eliminuj koszty związane z pomyłkami. Cenny czas pracowników przeznacz na działania,
które są istotne dla firmy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas!

Komentarze są wyłączone.