Szablony korespondencji

Konferencja Sprzedaż by Poznań
15 maja, 2017
Zostaw swoje CV
15 maja, 2017

 

Kliknij i zobacz jakie to proste: 

Szablony korespondencji to nie tylko przesłanie pełnej oferty dla kluczowego Klienta oraz wygenerowanie umów dla uczestników szkolenia w jedną minutę.
Mogą stanowić także narzędzie do generowania dokumentów będących integralną częścią procesów w Twojej firmie. Zapoznaj się z poniższymi propozycjami.

 KARTA GWARANCYJNA
Dzięki znacznikom system automatycznie podstawi dane produktu: numer seryjny, datę obowiązywania gwarancji czy też nada numer. Dodatkowo w karcie Klienta oraz w karcie produktu zapisany zostanie dokument oraz wszelkie niezbędne informacje istotne w przyszłości. Nie musisz już zamawiać dedykowanych aplikacji, które będą częścią procesu sprzedażowego!

 NAKLEJKI
Czy wiedziałeś, że system bs4 ultra pozwala na drukowanie adresów Klientów na etykietach naklejek? Koniec z ręcznym adresowaniem korespondencji i paczek!

  FORMULARZE
Prowadzenie zleceń serwisowych nie wymaga już wpisywania tych samych danych w kilku miejscach: w systemie, w mailu czy karcie dla terenowca. Zobacz, jak wygląda zaproponowany przez nas formularz protokołu serwisowego!

Oszczędzaj czas i pieniądze!
Eliminuj koszty związane z pomyłkami. Cenny czas pracowników przeznacz na działania,
które są istotne dla firmy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas!

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.