15 urodziny bs4 business solutions!

CTI
Listopad 30, 2017
Skuteczne zarządzanie należnościami w systemie CRM
Grudzień 8, 2017

Nakładem oficyny wydawniczej SGH pojawiła się książka autorstwa Izabeli Kowalik oraz Sylwii Sobolewskiej „Podstawy informacyjne marketingu”, gdzie możecie znaleźć studium przypadku z wdrożenia systemu bs4 Intranet dla TÜV NORD Polska Sp. z o.o.

15 urodziny bs4 business solutions

Rok 2017 jest wyjątkowym okresem dla naszej firmy ze względu na przypadające 15lecie jej istnienia. Ta niecodzienna okazja zainspirowała nas do wspomnienia początków działalności i pierwotnych założeń. Dla szerokiej publiczności udostępniamy dzisiaj garstkę ciekawostek na ten temat.

Wszystko zaczęło się wręcz stereotypowo - od dwóch programistów pracujących w mieszkaniu. Jednym z nich był aktualny prezes Michał Lipiecki. Z początkowym kapitałem w wysokości 11 tysięcy dolarów, pozyskali pierwszego klienta, który do dzisiaj z powodzeniem wykorzystuje nasze oprogramowanie - konsorcjum FEN.

Od samego początku w wizji firmy były dwa główne założenia, których wiernie trzymamy się do dzisiaj.

Pierwszym z nich jest dostępność systemu online. 15 lat temu, w czasach bez szybkiego i nielimitowanego internetu, wiele firm preferowało programy instalowane, ponieważ zwyczajnie nie korzystali z sieci. Mimo to, od samego początku przyjęliśmy niekonwencjonalne, ale przyszłościowe założenie, które z czasem okazało się strzałem w dziesiątkę. Aktualnie firmy preferują systemy online, a nasz system od samych fundamentów jest szyty na miarę pod takie rozwiązanie.

Drugim z naszych podstawowych założeń jest tworzenie oprogramowania, które będzie w jak najwyższym stopniu konfigurowalne. Ta wizja również okazała się słuszna. Przede wszystkim dlatego, że oferujemy naszym klientom oprogramowanie dedykowane pod ich wymagania, potrzeby i specyficzne procesy, znacznie taniej niż w przypadku programu pisanego na zamówienie. Po drugie tak wysoce konfigurowalny system wymaga znacząco mniej pracy programistów, których praca w dzisiejszych czasach jest szczególnie kosztowna.

Choć fundamenty działalności bs4 pozostały te same, to w ciągu 15 lat wiele się zmieniło. Nasze oprogramowanie już 3 razy zostało w całości przepisane, ze względu na zmieniające się technologie.

Co więcej firma znacząco zwiększyła szeregi swojej załogi i pozyskała setki klientów. W całym tym okresie kierowaliśmy się dostarczaniem systemu dopasowanego do potrzeb, co sprawiło że system zyskał wiele nowych funkcjonalności zainspirowanych przez naszych klientów.

Z kolei rozbudowując zespół ciągle staramy się działać niekonwencjonalnie i stawiać na nieszablonowych ludzi, którzy wnoszą do firmy ogromną wartość dodaną.

Wszystkim partnerom i klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie i współpracę. Gratulujemy również sobie nawzajem stworzenia zgranego i życzliwego zespołu specjalistów.

Wszystkim życzymy kolejnych lat sukcesów!

Komentarze są wyłączone.