Nowość – asystent rozmów w aplikacji bs4!

bs4 ultra w praktyce #5
25 września, 2018
bs4 ultra w praktyce #6
8 października, 2018

Dodaliśmy mechanizm, który sprawdza w bazie systemu CRM numery telefonów połączeń wychodzących i przychodzących oraz natychmiast wyświetla na ekranie najważniejsze informacje o dzwoniącym. Co więcej jednym kliknięciem możesz przejść prosto do odpowiedniej kartoteki kontrahenta!

Nowość - asystent rozmów w aplikacji bs4!

Do aplikacji bs4 mobile dodaliśmy prosty, a jednocześnie przełomowy mechanizm – asystenta rozmów!

Nowe rozwiązanie upraszcza i przyśpiesza korzystanie z aplikacji.

Za każdym razem, kiedy na Twoim telefonie pojawia się połączenie wychodzące lub przychodzące, system w ułamku sekundy sprawdza z kim w bazie danych jest powiązany numer, a na ekranie natychmiast pojawia się dodatkowa okrągła ikona, która po kliknięciu rozwija się w małe okienko z informacjami o rozmówcy – tak jak na zdjęciu obok.

Te informacje są konfigurowalne – na przykładzie mamy imię i nazwisko oraz adres, a w praktyce możemy zastąpić je dowolnymi innymi informacjami z systemu, które są najbardziej istotne dla Twoich pracowników w momencie nawiązywania lub odbierania połączenia telefonicznego (np. nazwa i typ kontrahenta lub stanowisko dzwoniącej osoby).

Dany numer telefonu nie musi być zapisany w skrzynce kontaktowej na telefonie, wystarczy że znajduje się w bazie systemu CRM.

Ściągnij aplikację z Google Play i wypróbuj już dziś!

Z przyczyn technicznych funkcje asystenta rozmów dostępne są wyłącznie dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.

pobierz z Google Play

Jeśli nasze oprogramowanie nie znajdzie w bazie żadnej osoby powiązanej z tym numerem, wtedy ikona, która wyskoczy na Twoim ekranie, po rozwinięciu zawiera link do formularza dodawania nowej osoby z danym numerem telefonu. To ważny skrót, który umożliwia szybkie dodanie nowego kontrahenta.

W przypadku kiedy numer zostanie zidentyfikowany jako należący do osoby zapisanej w systemie CRM, link prowadzi do kartoteki danego kontrahenta, przy czym możemy dowolnie skonfigurować jaka dokładnie będzie to zakładka z tej kartoteki – przykład na zdjęciu obok.

W trakcie rozmowy telefonicznej z klientem możesz sprawdzić wszystkie bieżące informacje, które go dotyczą. W ten sposób każdy Twój kontakt z klientem będzie rzeczowy i profesjonalny.

Po kliknięciu w link możesz widzieć np.

  • otwarte lub ostatnio zamknięte zlecenia,
  • faktury zapłacone i niezapłacone,
  • przyciski do rejestracji zdarzenia (połączenie wychodzące lub przychodzące – jak na przykładzie obok), gdzie możesz podyktować notatkę, a nasz system ją zapisze,
  • dowolne inne przyciski – np. wyślij e-mail z szablonu,
  • dowolne zestawienie danych z systemu,
  • otwarte reklamacje,
  • lista zadań powiązanych z kontrahentem,
  • i wiele innych!

Najbardziej efektywne wykorzystanie aplikacji mobilnej w Twojej firmie nastąpi wtedy, gdy pracownicy będą mieli szybki dostęp do potrzebnych informacji i akcji w systemie. Dlatego w naszej aplikacji nie programujemy rozwiązań na sztywno, tylko dajemy wybór – czego potrzebują Twoi pracownicy?

Spełnimy ich wymagania, co bezpośrednio wpłynie na jakość i efektywność ich pracy!

Zobacz inne aktualności

23 kwietnia, 2020

Czy masz system, który zaszczepił Twoją firmę na covid-19?

Sprawdź z naszą checklistą, czy rozwiązanie IT zastosowane w Twojej firmie, skutecznie realizuje zabezpieczenie działalności przed obecnym kryzysem.
14 stycznia, 2020

Pisali o nas: ISB Tech, Odczarowujemy CRM

Jak rozwija się aktualnie rynek CRM? W artykule rozmowa z perspektywy aż 20 lat doświadczenia!
20 grudnia, 2019

Pisali o nas: Puls Biznesu, CRM wciąż niedoceniany

Wielu przedsiębiorców zapomina o zaletach systemu, który nie tylko zbiera i analizuje dane, ale też jest źródłem wiedzy o firmie.

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

* - zgody wymagane

Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.