CRM w 2019 – przede wszystkim mobilnie!

bs4 ultra w praktyce #9
26 listopada, 2018
Aplikacja bs4 mobile jest już dostępna w Google Play!
29 marca, 2019

W pewnych kręgach już dziś uważa się, że korzystamy jeszcze z komputerów tylko dlatego, że smartfony mają za małe ekrany (co również już się zmienia). W 2019 roku ciężko nam wyobrazić sobie stronę internetową, a także większość oprogramowania biznesowego bez wersji mobilnej.

CRM w 2019 - przede wszystkim mobilnie!

W pewnych kręgach już dziś uważa się, że korzystamy jeszcze z komputerów tylko dlatego, że smartfony mają za małe ekrany (co również już się zmienia). W 2019 roku ciężko nam wyobrazić sobie stronę internetową, a także większość oprogramowania biznesowego bez wersji mobilnej.

Już dziś wiele firm wybiera rozwiązania, które można obsłużyć na smartfonie. To po prostu dużo wygodniejsze, bardziej praktyczne - nie jesteśmy już przykuci do komputerów. Większa mobilność zapewnia więcej możliwości.

Trzymamy się tych założeń, rozwijając aplikację bs4 mobile - flagową funkcją jest asystent rozmów stworzony, aby utrzymać relacje z klientami Twojej firmy na najwyższym poziomie.

Aplikacja powie Ci, kto dzwoni, z jaką firmą jest związany, kiedy ostatnio się spotkaliście, co zostało ustalone… każda informacja, która znajduje się w systemie CRM, może zostać wyświetlona na ekranie Twojego telefonu natychmiast przy każdym połączeniu telefonicznym (zarówno wychodzącym, jak i przychodzącym).

Klient nie musi czekać, aż znajdziesz lub przypomnisz sobie dotyczące go informacje. Wszystko jest w zasięgu jednego kliknięcia, a każdy kontakt z klientem będzie rzeczowy i profesjonalny. Ile Twoja firma może zyskać na zadowoleniu z obsługi każdego klienta?

Ściągnij aplikację z Google Play i wypróbuj już dziś!

pobierz z Google Play

Niedawno wprowadziliśmy kolejne udogodnienie związane z kontaktem telefonicznym. Polega na współpracy z systemem stacjonarnym, zarówno w przypadku połączeń wychodzących, jak i przychodzących. Kiedy masz włączony system stacjonarny, a klient dzwoni na Twoją komórkę - na ekranie komputera pokaże się okienko z informacją o nim. Z drugiej strony, kiedy jesteś w konkretnej kartotece kontrahenta, możesz kliknąć numer telefonu, a Twoja komórka wybierze go za Ciebie! Ile czasu każdy handlowiec może zyskać, jeśli nie będzie musiał wpisywać wszystkich kontaktów do telefonu, ani wybierać kontaktów ręcznie?

W najbliższym czasie podzielimy się kolejnymi newsami związanymi z aplikacją mobilną!
Bądźmy w kontakcie!

Zobacz inne aktualności

6 września, 2021

Twoja firma straciła w trakcie pandemii? Skorzystaj z dofinansowania!

Odwróć sytuację na swoją korzyść - skorzystaj z dofinansowania (nawet do 85%) na cyfryzację!
5 października, 2020

Nowości w bs4 mobile

Sprawdź, jakie zmiany optymalizacyjne wprowadziliśmy do aplikacji bs4 mobile!
23 kwietnia, 2020

Czy masz system, który zaszczepił Twoją firmę na covid-19?

Sprawdź z naszą checklistą, czy rozwiązanie IT zastosowane w Twojej firmie, skutecznie realizuje zabezpieczenie działalności przed obecnym kryzysem.

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.