Nowości w bs4 mobile

Czy masz system, który zaszczepił Twoją firmę na covid-19?
23 kwietnia, 2020

Sprawdź, jakie zmiany optymalizacyjne wprowadziliśmy do aplikacji bs4 mobile!

Nowości w bs4 mobile

Wprowadzamy szereg udogodnień dla użytkowników.

Aplikację można jeszcze lepiej dopasować do specyfiki pracy, zwiększyliśmy jej intuicyjność i przejrzystość.

Zmiany w zestawieniach

Dodaliśmy nowe tryby wyświetlania zestawień – umożliwiamy dopasowanie dowolnego z nich. Poza wcześniejszymi formami tabel w pionie i poziomie aktualnie możliwe jest zastosowanie układu siatek pól w różnych konfiguracjach, w tym również z możliwością wyłączenia nagłówków lub linii pomiędzy polami.

Nowością jest również intuicyjne odświeżanie zestawień poprzez przeciągnięcie ekranu w dół.

Dodatkowe skróty

Wprowadziliśmy możliwość ustawiania dodatkowego menu na dole ekranu. To miejsce na parę linków, które są najczęściej wykorzystywane przez użytkowników. Skrót może prowadzić do dowolnego miejsca w systemie, np. zestawienia lub formularza. Dobre wykorzystanie tej opcji zwiększa użyteczność aplikacji i skraca czas dotarcia do najważniejszych informacji lub akcji.

Nowością jest także przycisk do dodawania nowych obiektów w systemie – może być dostępny z poziomu dowolnego zestawienia, aby przyśpieszyć dodawanie nowych pozycji. W przypadku np. różnych typów kontrahentów, pod tym przyciskiem znajduje się wybór typu klienta.

Pozostałe zmiany

Zadbaliśmy również o kilka drobnych zmian użytecznościowych – dodaliśmy możliwość czyszczenia wszystkich kryteriów wyszukiwania jednocześnie, łatwego tworzenia jednopoziomowego menu oraz przyciski do przewijania kolejnych pozycji w systemie, np. e-maili czy komunikatów. Mogą znajdować się po obu stronach ekranu lub po prawej, aby ułatwić przewijanie elementów samym kciukiem. Takie rozwiązanie ułatwia i przyśpiesza przeglądanie kolejnych pozycji.

Zobacz inne aktualności

5 października, 2020

Nowości w bs4 mobile

Sprawdź, jakie zmiany optymalizacyjne wprowadziliśmy do aplikacji bs4 mobile!
23 kwietnia, 2020

Czy masz system, który zaszczepił Twoją firmę na covid-19?

Sprawdź z naszą checklistą, czy rozwiązanie IT zastosowane w Twojej firmie, skutecznie realizuje zabezpieczenie działalności przed obecnym kryzysem.
14 stycznia, 2020

Pisali o nas: ISB Tech, Odczarowujemy CRM

Jak rozwija się aktualnie rynek CRM? W artykule rozmowa z perspektywy aż 20 lat doświadczenia!

Komentarze są wyłączone.

Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.