Nowości w bs4 ultra – wersja 5.6

Nowości w bs4 ultra - wersja 5.6

terminarz

Dodawanie obiektów z poziomu terminarza


Dodasz nie tylko nowe zadania, ale także np. rezerwacje zasobów, zlecenia serwisowe - możemy skonfigurować wiele możliwości. Dodatkowo w terminarzach możesz określić dla jakiej grupy pracowników, dla jakiej grupy zasobów chcesz widzieć zadania, zlecenia, rezerwacje lub inne skonfigurowane obiekty.
formularz

Reguły formularzy


Formularze mogą zmieniać się w zależności od wybranej opcji, np. w formularzu dodawania nowego kontrahenta, w pierwszym polu wybieramy z listy rozwijanej jego typ: klient lub dostawca. W zależności od tego co wybierzemy, zmieniają się pola do wypełnienia.
drukarka

Wydruk z przycisku w formularzu


W formularzach można umieszczać przyciski, które powodują wydruk pisma z wybranego szablonu, jednym kliknięciem. To kolejny sposób na zwiększenie efektywności pracy.

Lepszy wygląd i ergonomia


ikona

Edytor ikon


Zastosowaliśmy nowy zbiór ikon wektorowych w miejsce tradycyjnych ikon bitmapowych. Możesz je dowolnie skalować, zmieniać kolory, nakładać efekty. Ikony można dobierać do opcji menu, nagłówków kartotek i przycisków w formularzach.
wykres

Edytor wykresów


Umożliwia szczegółową konfigurację wykresów graficznych - kołowych, paskowych, liniowych. Następnie użyjesz ich na stronach programu przy konkretnych raportach. Zdefiniujesz również wykresy, które czerpią dane z bezpośredniego zapytania do bazy danych - programu CRM bs4 lub innych programów w firmie.

Zwiększenie bezpieczeństwa


bezpieczeństwo

Zarządzanie sesjami użytkowników


Administrator może definiować czas trwania sesji użytkownika, podglądać je oraz przerywać.

Rozbudowa modułów


baza wiedzy

Baza wiedzy


Teraz przy każdym artykule możesz włączyć zestawienie z historią artykułu. Sprawdzisz kiedy artykuł był edytowany, kto i kiedy otwierał stronę z artykułem oraz kiedy użytkownicy potwierdzili, że przeczytali artykuł.
mobile sms

SMS


Od wersji 5.6 wysyłkę SMS-ów przenieśliśmy z osobnego modułu do podstawowej wersji CRM bs4 ultra. Wymagana jest jedynie umowa i pakiet SMS-ów wykupiony u operatora - smsapi.pl. W wiadomościach znajduje się stopka programu bs4 ultra, można ją usunąć kupując moduł bs4 SMS.

Wysyłka SMS triggerem


Zwiększyliśmy możliwości automatycznego wysyłania wiadomości SMS w różnych sytuacjach. Teraz w triggerach możesz określić treść wysyłanego SMS-a (treść może być budowana dynamicznie ze znaczników) oraz numery telefonów odbiorców (numery mogą być wyszukiwane dynamicznie w różnych miejscach bazy danych).
Kontakt
close slider

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

    * - zgody wymagane

    Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.