Oprogramowanie CRM firm szkoleniowych

Oprogramowanie CRM dla firm szkoleniowych i doradczych

Dopasowany system CRM dla branży szkoleniowej i edukacyjnej jest rozwiązaniem usprawniającym działalność w wielu wymiarach.

  • Skraca czas pracy dzięki automatyzacji.
  • Ułatwia profesjonalną obsługę szerokiego grona indywidualnych uczestników.
  • Wpływa na poprawę doświadczenia klientów.
  • Wystawia faktury uczestnikom i zbiera informacje o kosztach.

Ponadto program do obsługi szkoleń umożliwia szybkie raportowanie opłacalności oraz popularności kursów. Na tej podstawie możliwe jest podejmowanie uzasadnionych decyzji strategicznych.

Szukasz dopasowanego rozwiązania?

Oddzwonimy żeby porozmawiać o Twoich potrzebach!

Informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bs4 business solutions sp. z o.o. w celach sprzedażowych i marketingowych. Przysługuje Państwu prawo rezygnacji z otrzymywania informacji i/lub prawo zażądania usunięcia swoich danych osobowych.


System bs4 ultra służy jako program do zarządzania szkoleniami dla wielu zadowolonych użytkowników. Każdorazowo dopasowujemy funkcjonalności systemu do potrzeb danej firmy. Przenosimy konkretne procesy i organizację pracy do jednego oprogramowania. Tak zapewniamy rozwiązanie, które rzeczywiście wspiera działalność firmy i zapewnia przewagę.

Na początku każdego wdrożenia systemu CRM dla firm szkoleniowych poświęcamy czas na analizę przedwdrożeniową. W tym czasie definiujemy wszystkie potrzeby Twojej firmy. Następnie specjaliści pracują nad rozwiązaniami, które w pełni zaspokoją zdefiniowane wymagania.

Przykładowo realizując wdrożenie dla firmy z kilkoma oddziałami, wykorzystaliśmy przypisywanie uprawnień użytkownikom, aby w ramach jednego oprogramowania uzyskać efekt kilku osobnych systemów. W ten sposób znacząco zmniejszyliśmy koszt programu.

Dowiedz się co możemy zaproponować Twojej firmie!

 

Success stories


„Oprogramowanie bs4 to obecnie podstawowe narzędzie pracy w naszej firmie i to w nim odbywa się zdecydowana większość naszych działań. Pracować bez niego to dla nas mniej więcej tak, jakby próbować robić notatki bez długopisu. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania i zarządzania wielooddziałową działalnością bez dopasowanego systemu CRM. Program umożliwia nam m.in. gromadzenie całej historii Klienta począwszy od pierwszego kontaktu z nim, analizę efektów poszczególnych działań, rozliczanie płatności oraz działania windykacyjne. Co dla nas również bardzo ważne, system bs4 przypomina żywy organizm i możemy cały czas go rozwijać."

- Dorota Pietrzyk-Gąsior, Prezes Zarządu, Plus Edukacja Sp. z o.o.


„Przeprowadziliśmy gruntowne rozeznanie na rynku i sprawdziliśmy kilkanaście różnych programów. Jednak znalezienie gotowego systemu, w pełni odpowiadającego naszej szkoleniowo-doradczej działalności okazało się niemożliwe. Na decyzję o wyborze oprogramowania firmy bs4 wpłynęły przede wszystkim: szeroki zakres oferowanych usług oraz otwartość na prace konfiguracyjne. Program umożliwił dobudowanie wielu nowych funkcjonalności, przygotowanych specjalnie na nasze potrzeby. Co więcej, w WOKiSS woleliśmy uniknąć używania pojęcia „kontrahent”, zależało nam na zachowaniu nomenklatury samorządowej, co dla systemu bs4 nie było problemem.”

- Marek Bigosiński, Zastępca Dyrektora WOKiSS

Dodatkowe informacje i kontakt


Przetestuj nasz system!

Wypełnij formularz aby zyskać dostęp do demo

Informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bs4 business solutions sp. z o.o. w celach sprzedażowych i marketingowych. Przysługuje Państwu prawo rezygnacji z otrzymywania informacji i/lub prawo zażądania usunięcia swoich danych osobowych.