Referencje

 

Opinie klientów - referencje o programie bs4 ultra

 

"Wysoka konfigurowalność systemu pomaga nam w zarządzaniu wynikami sprzedażowymi w szerokim zakresie - od minitorowania jednostkowych zakupów aż do zarządzania wypracowanym przez klienta obrotem wraz ze szczegółowym raportowaniem i wynikającymi z tego tytułu rabatami."


"Szczególnie polecamy program bs4 przedsiębiorstwom, którym zależy na elastyczności. Program pozwala nam na samodzielne dodawanie nowych pól, procesów, typów zadań czy zdarzeń. Bardzo cenimy sobie również współpracę z konsultantami bs4, którzy swoim doświadczeniem potrafili nas wspomóc w zaprojektowaniu dobrze funkcjonującego systemu."


"Poprzez stały kontakt z działem helpdesk otrzymujemy wsparcie i możemy liczyć na pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów. Mamy także pewność, iż system sprosta w przyszłości naszym wymaganiom, dzięki swojego ciągłemu rozwojowi i wiemy, że rośnie on wraz z naszym przedsiębiorstwem, poprzez wdrażanie kolejnych osób jak i dodatkowych funkcjonalności."


"Firma bs4 business solutions jako jedyna potraktowała temat wdrożenia systemu CRM w sposób nieszablonowy oferując rozwiązania, które jednocześnie są dopasowane do potrzeb klienta i konfigurowalne z poziomu użytkownika. Takim rozwiązaniem jest chociażby terminarz zajętości brygad montażowych, który pokazuje na osi czasu (dzień, tydzień lub miesiąc) rozkład zleceń dla poszczególnych brygad."


"Program bs4 polecamy firmom, które poszukują nieszablonowych rozwiązań na miarę własnych potrzeb, a jednocześnie chcą współpracować z producentem o wieloletnim doświadczeniu w kilkuset wdrożeniach."


"Dzięki systemowi bs4 jesteśmy w stanie sprawniej zarządzać bazą słuchaczy oraz rejestrem płatności. Możemy też w łatwy sposób uzyskać informacje odnośnie popularności poszczególnych kursów i przełożyć to na odpowiednie działania. Oprogramowanie to świetnie sprawdza się w branży edukacyjnej, w której platformy wymiany informacji z uczestnikami są coraz bardziej powszechne."


"Od momentu zapoznania się z systemem bs4 wiedzieliśmy, iż jest to system jakiego potrzebujemy. Elastyczna postawa konsultantów bs4 pozwoliła nam nawiązać współpracę, która przebiega bez zakłóceń do dzisiaj. System bs4 przekonał nas możliwościami konfiguracji i budowania automatycznych procesów. Pozwoliły nam one m.in. w wygodny sposób uporządkować relacje z naszymi partnerami handlowymi oraz utrzymywać świetne relacje z klientami. Zasób definiowalnych pól, zakładek i słowników pozwala nam przystosować program do naszych zmieniających się potrzeb."


"Jedną z największych zalet programu jest jego elastyczność w zakresie konfiguracji, projektowania procedur i określania występujących zdarzeń, gdyż pozwoliło to na skonfigurowanie systemu pod kątem specyfiki naszej firmy. Dobra współpraca podczas wdrożenia programu oraz usługa wsparcia technicznego ze strony firmy bs4 zapewnia sprawną pracę systemu i szybką eliminację ewentualnych problemów."


"System rozrasta się wraz z naszą firmą. Od początku współpracy z bs4 zwiększyliśmy zarówno liczbę użytkowników, jak i zakres modułów. Program bs4 pozwolił nam znacząco usprawnić zarządzanie zadaniami pracowników we wszystkich działach firmy oraz zoptymalizował procesy, takie jak obsługa zleceń serwisowych."


"Wsparcie działu helpdesk jak i konsultantów skutkuje brakiem jakichkolwiek komplikacji w użytkowaniu systemu bs4, a dobty kontakt jak i profesjonalizm w obsłudze pozwalają nam na ciągłe korzystanie z tego rozwojowego narzędzia. Polatach współpracy z bs4 z pewnością możemy stwierdzić, iż jest to partner godny zaufania. Sam system wart jest polecenia tym firmom, które szukają sprawdzonego rozwiazania jak i poszukują odpowiedzi na swe zindywidualizowane potrzeby."


"Rozwiązanie bs4 służy nam w codziennej pracy przede wszystkim do zarządzania naszą niestandardową ofertą produktową jak i cyklem sprzedażowym. Odpowiednio skonfigurowane moduły Produkty oraz Transakcje pozwoliły szczegółowo zarządzać wszystkimi ofertami zarówno na etapie wstępnych rozmów z naszymi klientami jak i podczas realizacji zamówień - pracownicy są odpowiedzialni za wskazany etap sprzedaży. Program nie pozwala więc zapomnieć żadnych ustaleń z klientem czy pominąć przydzielonych prac. Oprócz zarządzania sprzedażą, CRM pomaga nam koordynować zamówienia dotyczące dostawców, co tym bardziej usprawnia i generuje sprzedaż firmy."


"Program bs4 pozwala na sprawne zarządzanie informacją o kontrahentach oraz nadzorowanie pracy personelu. Daje też możliwość monitorowania rynku i konkurencji przez systematyczne zbieranie danych w bazie wiedzy. Ponadto usprawnia wewnętrzną komunikację w firmie, a zwłaszcza raportowanie o wykonywaniu zadań przez handlowców."


"System bs4 rekomendujemy przedsiębiorstwom, które poszukują funkcjonalnego i elastycznego narzędzia wspomagającego zarządzanie firmą, szczególnie w dziedzinie relacji z klientami (CRM). Implementacja oprogramowania bs4 gwarantuje sukces organizacyjny przedsiębiorstwa i przyczynia się do jego szybkiego rozwoju."


"Oprogramowanie bs4 z racji swojej elastyczności i możliwości ciągłej rozbudowy, jest godne polecenia wszystkim firmom, które stawiają na rozwój i innowacyjność. Na bazie naszych doświadczeń, wiemy iż użytkownicy z różnych branż odnajdą w tym rozwiązaniu jak i we współpracy z bs4 to co najważniejsze - indywidualizm w podejściu do klienta, otwartość na zmiany, profesjonalizm. Na pewno każde przedsiębiorstwo uzna program za jeden z bardzo istotnych elementów swojego biznesu."


"Poprzez zastosowanie unikalności funkcji oprogramowania zwiększył się nasz prestiż zarówno w regionie, jak i na terenie całej Polski. Oprócz samego produktu końcowego bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest profesjonalna obsługa klienta. Poprzez implementacje systemu bs4 istotnie polepszona została polityka relacji z klientami, która pozwoliła utrzymać stałą i efektywną współpracę z naszymi partnerami biznesowymi."


"System bs4 polecamy firmom, którym zależy na indywidualnym traktowaniu oraz na elastycznym rozwiązaniu. Korzyści z wdrożenia programu dostrzegą handlowcy, a przede wszystkim kadra zarządzająca."


"System bs4 sprawdza się w działalnosci jaką prowadzą firmy szkoleniowe. Dokładne planowanie zadań i ścieżek decyzyjnych pozwala usprawnić pracę i zaoszczędzić czas potrzebny na obsługę Klienta, natomiast rejestracja każdej interakcji z klientem gwarantuje ciągłą dbałość o jego satysfakcję. Bs4 ultra polecamy firmom, które oczekują profesjonalnej obsługi oraz chcą mieć pewność, że system CRM nie tylko przyczyni się do ich szybkiego wzrostu, ale także będzie rósł wraz z nimi."


"Synchronizacja z programem ERP zapobiega powielaniu się danych o klientach. System CRM bs4 stanowi doskonałe uzupełnienie systemu ERP. Podczas gdy ERP gromadzi informacje o "twardych" zdarzeniach gospodarczych (zamówienia, sprzedaż itd.), CRM bs4 pozwala uchwycić zdarzenia "miękkie", które zazwyczaj są kluczowe dla funkcjonowania firmy. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić funkcjonowanie naszej firmy bez systemu CRM."


"Współpraca z firmą bs4 business solutions od początku układała się pomyślnie. Warty podkreślenia jest także wysoki poziom kompetencji konsultantów odpowiedzialnych za konfigurację systemu. System bs4 polecamy wszystkim tym firmom, które z jednej strony szukają profesjonalnego i stabilnego rozwiązania CRM, a z drugiej strony chcą mieć pewność, że system ten nie tylko przyczyni się do ich szybkiego wzrostu, ale także będzie rósł razem z nimi."


"Kadra ekspertów bs4 poprzez dokładne zapoznanie się ze specyfiką naszej działalności, dostosowała program do naszych indywidualnych potrzeb. Zaowocowało to usprawnieniem naszej pracy, wpłynęło na jej większą wydajność, jak również zautomatyzowało wiele procesów zachodzących w naszej firmie."