Oprogramowanie dedykowane CRM bs4 Ultra

Oprogramowanie dedykowane CRM bs4 Ultra


bs4 ultra (wcześniej bs4 Intranet) to więcej niż powszechnie rozumiany system CRM, to całościowa platforma wspomagająca zarządzanie firmą. Poza podstawową funkcją, jaką jest zarządzanie relacjami z Klientem (CRM), umożliwia on m.in. zarządzanie obiegiem e-dokumentów (DMS) oraz wspiera obsługę zadań i procesów biznesowych (workflow).

Program posiada API, umożliwiające synchronizację danych z różnymi aplikacjami zewnętrznymi. Doskonale nadaje się do integracji m.in. z oprogramowaniem ERP, księgowym, technicznym oraz sklepami internetowymi, co pozwala zarządzać wszystkimi informacjami z jednego miejsca - bs4 ultra.

Dodatkowo, jako firma bs4 oferujemy możliwość stworzenie dedykowanego ekstranetu - zewnętrznej platformy internetowej (B2B/B2C) służącej do wymiany informacji z osobami nie posiadającymi dostępu do systemu np. Klientami/ uczestnikami szkoleń.

CRM bs4 ultra można zainstalować na firmowym serwerze lub umieścić w chmurze i korzystać z niego z dowolnego miejsca (dostęp online przez przeglądarkę internetową) oraz urządzenia (komputer, tablet, smartphone).

Bezpłatny dostęp do wersji DEMO


 

Chcesz wypróbować oprogramowanie bs4 ultra w praktyce? Napisz do nas i uzyskaj bezpłatny dostęp do wersji DEMO!

Co wyróżnia oprogramowanie bs4 ultra?


Program CRM stworzony przez firmę bs4 jest wyjątkowo elastyczny w konfiguracji. Można go dopasować do potrzeb firmy niemal jak oprogramowanie dedykowane. Jego wdrożenie jest jednak znacznie szybsze i tańsze niż w przypadku programu tworzonego od podstaw.

Co oznacza "dopasowany"? - W systemie można dowolnie konfigurować niemal wszystkie elementy: formularze, zestawienia, menu nawigacyjne, uprawnienia pracowników, wygląd strony startowej, własne przyciski, akcje, raporty oraz integracje i synchronizacje z dowolnymi aplikacjami. To wyłącznie od Twoich biznesowych decyzji zależy, czy powierzysz nam kompleksowe wdrożenie, czy część prac zlecisz swoim informatykom. Wszelkie zmiany po wdrożeniu będziesz mógł zamawiać w bs4 lub wykonywać samodzielnie.

System bs4 ultra jest naprawdę rozbudowany, dlatego poświęć co najmniej 30 minut, aby poznać jego możliwości i zrozumieć, co go wyróżnia. Warto również porozmawiać z naszym konsultantem, który doradzi Ci w zakresie odpowiednich rozwiązań dla Twojej firmy. Dowiedz się, dlaczego dopasowany system CRM powinien być powiązany z indywidualnym wdrożeniem!

Sprawdź co możesz zyskać w kilku przykładowych obszarach:


 

Co umożliwia bs4 ultra?


 

 • gromadzić informacje o Klientach i historii kontaktu (CRM),

 • skutecznie planować zadania do wykonania (własne i innych),

 • automatyzować tworzenie ofert i uporządkować sprzedaż,

 • wygodnie komunikować się z Klientami (mailingi, indywidualne szablony) ,

 • usprawnić komunikację w firmie (wbudowany komunikator, powiązania tematyczne),

 • podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom (aż do 3 kryteriów grupowania danych w raporcie).

Dowiedz się co możemy zaproponować Twojej firmie!

Jeżeli w Twojej firmie występują problemy:


 

 • trudno znaleźć informacje o Kliencie, jego historii lub osobie odpowiedzialnej za jego obsługę,

 • nie udaje się skutecznie egzekwować wykonania powierzanych zadań od podwładnych,

 • wdrażanie nowych pracowników trwa zbyt długo,

 • wraz z rotacją osób trudno utrzymać ciągłość relacji, znikają też ważne informacje.

 • pojawiają się nieporozumienia, ponieważ nie można udowodnić kto, co i komu obiecał,

 • windykacja wobec klientów jest niekonsekwentna i nieskuteczna,

 • nie wiadomo jak mocno obciążony pracą jest dział handlowy lub techniczny,

 • ofertowanie, zamówienia lub reklamacje nie są realizowane terminowo,

 • każdy pracownik stosuje swoje szablony pisma i e-maili, które nie zawsze wyglądaja estetycznie i często nie zawierają kompletnych informacji (np. daty ważności oferty),

 • brakuje Ci narzędzia do wysyłki masowych mailingów, które zawierałyby elementy personalizacji,

 • przydałby się system informujący o różnych nieporządanych sytuacjach, jak np. opóźnienie w realizacji ważnego projektu...

 

... mamy Dla Ciebie 2 wiadomości! Obie dobre.

 

1. Nie jesteś jedyny. Przez ponad 12 lat działalności poznaliśmy dziesiątki różnych firm z odmiennych branż i trudno nas zaskoczyć problemem, z którym się jeszcze nie spotkaliśmy.

2. Oprogramowanie bs4 ultra pozwoli Ci rozwiązać wszystkie z powyższych problemów i dopasuje się do Twoich potrzeb.

 

Nasz konsultant chętnie doradzi jakie moduły wybrać dla Twojej firmy. Jeśli jednak chcesz najpierw przeanalizować korzyści związane z użytkowaniem programu samodzielnie, możesz zapoznać się ze szczegółowymi opisami modułów programu w zakładce Funkcjonalności systemu.

Dodatkowe informacje i kontakt


Przetestuj nasz system!

Wypełnij formularz aby zyskać dostęp do demo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

* - zgody wymagane

Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.

Kontakt
close slider

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma bs4 business solutions sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słowackiego 35/5 w Poznaniu (bs4@bs4.pl).

* - zgody wymagane

Sprawdź szczegóły w naszej polityce prywatności.